تبلیغات
سایبان اندیشه - زن چگونه موجودی است

آسمان بسیار زیباست، اما بسی زیباتر است آن کس که این زیباترین سایبان را آفرید.


Admin Logo
themebox Logo

تاریخ:چهارشنبه 8 مرداد 1393-ساعت 13 و 33 دقیقه و 14 ثانیه

نویسنده :احمد عباسی

زن چگونه موجودی است

روی اوردن زنان به تمایلات زنانگی،اکثر زنان را نزد مردان خواستنی و هوس انگیز می کند. اما با این وجود عده ای از زنان همیشه مایل هستند همانطور که هستند باقی بمانند اینان زنانی هستند که با خود خویش در صلح و ارامش به سر می برند و طالب یا نیازمند تغییر نیستند.اما بسیارند زنان و دخترانی که صادقانه و قویا شیوه جدید زن بودن را جستجو می کنند به ویژه شیوه ارضاء کننده تری از رابطه با مردان.
دنیای زن دنیای عشق است نه دنیای قدرت اگر میبینید همه وجود زن در توجه او به فرزندان و شوهرش خلاصه می شود بخاطر انست که این دستاوردها به اسانی برای او حاصل نشده است. به خاطر انها زحمت کشیده و ایثارگری کرده است به انها افتخار نموده و اوقات بسیاری را با انها ساخته و زندگی کرده است.
اما یکی از خصوصیات زن های آن است که به شدت بی ثبات و متغیراند و این ویژگی جزو ذات خانم هاست خانم ها اصولا اهل هیجان و تغییر هستند نظرات آنها در مورد بسیاری از چیزها تابع شرایط زمانی و مکانی و حالات روحی آنهاست و احتمالا مصلحت هایی که همیشه در ذهن آنها جای خوبی باز کرده است اما با تغییر زمان و مکان و شنیدن و دیدن چیزهای جدیدتر  و اتفاقهای تازه تر نظرات و اعتقادات بانوان نیز تغییر می کند البته کسی تا کنون به کنه و بنه نظرات انها پی نبرده است گاهی خشم آنها مقطعی و برآیندی است از حسادت زنانه و در این مواقع نظر منفی آنها پیرامون مادر و یا نزدیکانشان نباید شما را دچار محاسبه غلط بکند چه اینکه آنها فقط خود را مجاز به اهانت به مادرشان می دانند چون در نظرشان این اهانت نیست آنها نیاز دارند تا به سرعت در مورد پدیده ای که آنها را ناراحت ساخته با کسی که او را دوست دارند گفتگو کنند بنابر این گفتگوی انها که جنبه تخلیه هیجانی و عاطفی دارد را حمل بر عمق کینه یک زن از مادر و یا خواهر و برادرش نکنید. همچنین شاید از لباسی که خوشش امده چند روز بعد متنفر گردد این تنفر بخاطر قضاوت منفی یکی از همکلاسی ها یا دوستانشان حادث می گردد البته مکانیزمهایی در وجود آنها هست که زنان را به حالت تعادل بر می گرداند همراهی، صبوری، خاموشی و سکوت و گاهی دلداری های شما ولو بصورت کاذب مرهم بزرگ و موثری است بر روی ناراحتیهای بانوان.
درک دنیای مردها برای زن ها نیز کار بسیار دشوار است مردها در اطاق خواب یک روسپی و در اطاق نشیمن یک کد بانو ودر خارج از منزل یک مادر متشخص و دلسوز می خواهند این امر به اضافه نقش های متعدد، متنوع و گاه پیچیده ای که زن ها ایفاء می کنند کار را برایشان سخت تر هم می کند. مردها جدای از اینکه خصوصیات فردی متفاوتی دارند اما خصوصیات مشترک هم دارند. از جمله خصوصیات مشترک مردان آنست که دوست دارند زن آنها همیشه آنها را تأیید کند و تحسین کند حتی اگر اشتباه می کنند. مردها اصلا دوست ندارند به آنها بگویید اشتباه کرده اید یا اینکه انها را نصیحت کنید باید حتی اگر صد در صد اشتباه کردند به آنها بگویید تو اصلا مقصر نیستی هر کس دیگری هم بود همین کار را میکرد. و بعد با شنیدن حرفهای آنها به آنها اجازه دهید که سکوت کنند و در خودشان باشند آنها گاهی نیاز دارند و غار تنهایی. مراقب باشید غر ولند کردن و تخطئه مرد و مقصر دانستن وی مثل انفجار انبار باروت به سمت خود شماست. باید با جملاتی از قبیل درست میشه، اصلا نگران نباش، خدا با ماست و من به تو افتخار می کنم چون خیلی خوبی و خیلی برای ما زحمت می کشی و جانفشانی می کنی او را آرام و رام کنید به یاد داشته باشید یک سکس خوب و طبیعی و به یاد ماندنی و ظهور جاذبه های زنانه می تواند حال مردان را خوب کند.


نظرات() 
33
شنبه 20 دی 1393 ساعت 12 و 54 دقیقه و 47 ثانیه
یك سكس به یاد ماندنی یعنی چی ؟
پاسخ احمد عباسی : سکسی که از روی عشق و محبت باشد نه از روی نیاز
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر